У Бориславі відбувся освітньо-пізнавальний захід НОК України – OlympicLab

27/07/2018

Сьогодні 26 липня в місті Борислав відбувся один з проектів НОК України #OlympicLab у модулі “здоровий спосіб життя – здорове харчування, спорт”. Цей захід проводиться відділенням НОК України у Львівській області за підтримки Cоcа-Cоlа Foundation.

Окрім школярів 5-8 класів, вихованців Бориславської ДЮСШ та Спортивно-оздоровчого товариства «Гладіатор» до заходу були залучені діти-переселенці які проживають  у цьому місті.

На заході були також присутні почесні гості:

Мешканка Борислава Вікторія Вірт-Гарасимович – майстер спорту України міжнародного класу з боксу, чемпіонка світу та Європи серед юніорів, стипендіат Національного Олімпійського комітету України,

Представники Бориславської міської ради, СОТ «Гладіатор», «Бориславської сніжинки» та директор Бориславської ДЮСШ.

Модератор заходу – майстер спорту України з гірськолижного спорту, учасник зимових Олімпійських ігор 2014 року, член комісії НОК України Дмитро Мицак. який розповів юним спортсменам та дітям-переселенцям про загальну формулу здорового харчування, збагачення організму вітамінами, а також усі учасники проекту ознайомились зі специфікою харчування спортсменів в окремих видах спорту.

Шеф-кухар Олександра Тархова провела майстер клас з приготування овочевого салату «Здоров’я» та ягідно-фруктового салату до якого були залучені юні спортсмени.  Найкращі презентації з приготування став були відзначені подарунками від Національного Олімпійського комітету, а кожен учасник заходу та гості отримали сувеніри.

По завершенню діти охоче ділилася своїми позитивними враження і здобутими знаннями, які вони отримали під час участі у заході #OlympicLab про здоровий спосіб життя. Розповіли, що отримали багато корисної інформації, яка їм знадобиться в подальшому житті. Також зацікавилися специфікою харчування в інших видах спорту.

Серед всіх учасників була проведена тематична вікторина стосовно приготування салатів та користі вітамінів. Найактивніші отримали подарунки.

По завершенню – традиційна фотосесія з учасниками та гостями проекту.

Дякуємо колективу кафе «Мармуляда», шеф-кухарю Олександрі за чудове св’ято проведеного в рамках популяризації здорового харчування.

Інші новини

ukУкраїнська