На Чемпіонаті України серед молоді важкоатлети Львівщини вибороли «срібло»

15/08/2018

Нещодавно у Коломиї Івано-Франківської області завершився Чемпіонат України серед молоді до 23 років з важкої атлетики. 

У результаті командної боротьби важкоатлети Львівщини вибороли IIмісце серед команд із 18 областей України. У активі наших спортсменів 374 очок. Переможцями стали харківські важкоатлети (499,5 оч.), а третіми стали – донеччани (367 оч).

Найкращим виявився виступ Львівського спортсмена Павла Закашевського у ваговій категорії до 94 кг, який виборов Iмісце у ривку (165 кг), поштовху (195 кг) та сумі двоборства (360 кг).

Срібним призером змагань став 16-річний Богдан Гоза з Жидачева у ваговій категорії до 105 кг із результатом 326 кг.

У надважкій боротьбі в останній спробі бронзову нагороду вдалося вибороти динамівському 18-річному богатирю Анатолію Горідьку. Після першої вправи, він фінішував на лише 6-й позиції серед 22-х учасників цієї категорії. Проте вольові зусилля цього разу увінчалися успіхом.

Капітану команди Володимиру Гозі (на фото) вдалося кваліфікуватися тільки у першій вправі – ривку, де він переміг усіх суперників із результатом 165 кг. На жаль, через травмування він не зміг продовжувати боротьбу в поштовху.

За крок до п’єдисталу зупинився Олег Махмудов з Жидачева. У ваговій категорії до 69 кг велася безкомпромісна боротьба серед 24 учасників, в якій Олег Махмудов фінішував із результатом 264 кг на 4 позиції.

Також у ваговій категорії до 77 кг вперше виконав норматив майстра спорту України Юрій Гринчук. До слова, цей норматив він виконав ще минулого року.  Проте, на той час, його вік 14 років не дозволяв присвоїти цього звання. На цих змаганнях результат спортсмена 275 кг у сумі двоборства та 9 особисте місце.

У результаті змагань одразу двоє спортсменів Львівщини – Гоза Володимир та Павло Закашевський, розпочинають цільову підготовку до Чемпіонатів Європи серед молоді віком до 23 років та юніорів віком до 20 років. Адже змагання в України стали відбірковими до міжнародних стартів, що відбуватимуться за кордоном восени 2018 року.

Результати чоловічої збірної команди Львівської області

Павло Закашевський –1 місцеу ваговій категорії до 94 кг (тренери: Плюта В., Кінарьов В., Тузяк С.). КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо, м. Львів.

Богдан Гоза – 2 місцеу ваговій категорії до 105 кг (тренери: Гентош А., Гентош В.) СДЮШОР-1 МОН, м. Жидачів.

Анатолій Горідько –3 місцеу ваговій категорії до 85 кг (тренери: Плюта В., Кінарьов В., Тузяк С.). КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо, м. Львів.

Олег Махмудов – 4 місце у ваговій категорії до 69 кг (тренер: Єсін С.) СДЮСШОР «Богатир» ФСТ Колос, м. Жидачів.

Тарас Кінах – 6 місцеу ваговій категорії +105 кг (тренери: Рекша В.) ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак, м. Львів.

Юрій Гринчук – 9 місцеу ваговій категорії до 77 кг (тренери: Рекша В., Юркевич Г.) ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак, м. Львів.

Данило Мочернюк –9 місцеу ваговій категорії до 94 кг (тренери: Мартинюк Я., Дребіт А.). КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо, м. Львів.

Дмитро Клецко –11 місцеу ваговій категорії до 85 кг (тренери: Плюта В., Кінарьов В., Тузяк С.). КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо, м. Львів.

Андрій Ковальчук – 15 місце у ваговій категорії до 69 кг (тренер: Єсін С.) СДЮСШОР «Богатир» ФСТ Колос, м. Жидачів.

Маркіян Бурак –15 місце у ваговій категорії до 77 кг (тренери: Плюта В., Кінарьов В., Тузяк С.). КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо, м. Львів.

Володимир Гоза – 1 місце (ривок)у ваговій категорії до 105 кг (тренери: Гентош А., Гентош В.) СДЮШОР-1 МОН, м. Жидачів.

Віталій Терлак – 8 місце (особисто)у ваговій категорії до 85 кг (тренери: Гентош А., Гентош В., Косів О.) ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак, м. Жидачів.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, команда жінок-важкоатлеток Львівщини виборола бронзову нагороду також у цьому чемпіонаті.

Sport-oda.lviv.ua

Інші новини