Cтали відомі імена арбітрів та делегата LEN на матчі  ватерпольного «Динамо» у Лізі Чемпіонів-18/19

17/08/2018

Європейська ліга плавання (LEN) призначила офіційних осіб, делегатів та арбітрів, на матчі першого кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів з водного поло сезону-2018/2019 серед чоловічих команд – головного та найпрестижнішого змагання континентального рівня для клубних команд Старого Світу, серед учасників якого й чинний чемпіон України львівське «Динамо».

Нагадаємо, за результатами жеребкування, що відбулося у минулий четвер, 9-го серпня, в Глазго (Шотландія), львівське «Динамо» гратиме у групі «А», де суперниками «біло-синіх» будуть наступні команди: BPM Sport Management (Бусто-Арсіціо, Італія), Corona Sportul Studentesc (Брашов, Румунія), Pays D’AIX (Екс-ан-Прованс, Франція), ВК «Тбілісі» (Грузія) та Enka Sport (Стамбул, Туреччина).

Матчі турніру групи «А», який відбудеться упродовж 13-го – 16-го вересня нинішнього року в румунському місті Брашов, обслуговуватимуть наступні арбітри:

Mr Buch (Іспанія)

Mr Paris (Хорватія)

Mr Achliadotis (Греція)

Mr Galkin (Росія)

Mr Haentshell (Німеччина)

Mr Stephanovic (Сербія)

Функції делегата LEN виконуватиме Mr Perisic (Сербія).

А у французькому Страсбургу у період з 14-е по 16-е вересня вияснятимуть стосунки команди групи «В», в яку увійшли: CN TERRASSA (Террасса, Іспанія), PVK Jadran Carine (Херцег-Нові, Чорногорія), AZC ALPHEN (Альфен-ан-ден-Рійн, Нідерланди), Team STRASBOURG (Страсбург, Франція) та VALLETTA (Валлетта, Мальта).

На матчах групи «В» арбітрами працюватимуть:

Mr Castagnola (Італія)

Mr Kun (Угорщина)

Mr Stavridis (Греція)

Mr Castrilli (Швейцарія)

Делегата LEN – Mr Schwartz (Ізраїль).

Також нагадаємо, що згідно з Регламентом проведення Ліги Чемпіонів сезону-2018/2019, за результатами матчів в одне коло по чотири кращих колективи з кожної групи вийдуть у наступний, другий кваліфікаційний раунд змагань, де до них приєднаються ще вісім команд, а саме: VK Jadran (Спліт, Хорватія), Astralpool CN (Сабадель, Іспанія), OSC POSTDAM (Потсдам, Німеччина), VOULIAGMENI NC (Вулягмені, Греція), FTC Telekom (Будапешт, Угорщина), AN BRESCIA (Брешія, Італія), CSM DiGi (Орадя, Румунія) та «Синтез» (Казань, Росія).

Додамо, що матчі другого кваліфікаційного раунду пройдуть у період з 28-го по 30-е вересня нинішнього року.

ВК “Динамо”

Інші новини