У Львові розпочався міжнародний турнір з настільного тенісу Кубок Анатолія Строкатова

29/08/2018

У Львові у спортзалі ДІПМ «Містопроекту» (вул.. Чупринки, 71) розпочався міжнародний турнір з настільного тенісу Кубок Анатолія Строкатова. Престижний турнір, участь у якому візьмуть різні категорії спортсменів, проходить під патронатом НОК України у Львівській області і відбувається у Львові уже вдесяте.

Уже традиційно у Кубку Анатолія Строкатова візьмуть участь юнаки та дівчата різного віку, дорослі спортсмени, ветерани, а також окремо відбудуться змагання і серед журналістів. Особливо цікавим обіцяє стати дорослий віп-турнір, участь у якому візьмуть відомі дорослі спортсмени. Що цікаво, позмагатися у віп-турніру зможе кожен бажаючий. Престижний міжнародний турнір з настільного тенісу триватиме у Львові до другого вересня.

Антолій Строкатов народився 10 березня 1955 року в місті Львові, майстер спорту міжнародного класу з настільного тенісу; упродовж 15 років успішно виступав у складі національної збірної команди колишнього СРСР, багаторазовий чемпіон та призер європейських й світових чемпіонатів, 12-разовий чемпіон СРСР, упродовж 1972-1976 років не програв в СРСР жодного турніру з настільного тенісу, найтитулованіший спортсмен в історії українського настільного тенісу.

Інші новини