Львів приймає чемпіонат України з важкої атлетики

12/09/2018

Другий рік поспіль, з 11-го до 16-е вересня, у Львові відбудеться чемпіонат України серед чоловіків та жінок з важкої атлетики. У національному чемпіонаті спортивну честь Львівщини будуть захищати 30 атлетів – 8 жінок та 22 чоловіки, левова частка яких є студентами та випускниками Львівського державного університету фізичної культури. Відкриття чемпіонату України відбудеться сьогодні, 11-го вересня, о 16:00, а власне самі змагання розпочнуться завтра, 12-го вересня, о 09:00 у новому реконструйованому спеціалізованому важкоатлетичному залі СК «Епіцентр» (м. Львів, вул. Пекарська, 50) на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького. Буде встановлено подіум європейського стандарту у великому ігровому залі із відремонтованими трибунами для уболівальників, а важкоатлетичний зал з дев’ятьма помостами служитиме для розминки спортсменів перед виходом на подіум.

Цей чемпіонат України також є історичним, оскільки змагання відбуватимуться за новими ваговими категоріями (десять у жінок і десять у чоловіків) та новими класифікаційними нормативами. Також ці змагання являються відбірковими до чемпіонату світу-2018 серед чоловіків та жінок, що відбуватимуться з 1-го до 10-го листопада 2018 року у Ашхабаді (Туркменістан). На світовому форумі розпочнеться боротьба за путівки на Ігри ХХХІІ літньої Олімпіади у Токіо-2020.

Додамо, що пряму трансляцію можна буде переглянути на телевізійному каналі ХSPORT та на офіційному YouTube-каналі Федерації важкої атлетики України.

ЛДУФК

Інші новини