#DoLikeОlympians відбулось в Новороздільському навчально-виховному комплексі

26/11/2018

У м.Новий Розділ, Львівської області, навчально-виховний комплекс ім.В.Труша, за сприянням дирекції і педагогів, бере активну участь у Програмі “healthy schools: заради здорових та радісних школярів”.

Сьогодні у рамках конкурсу цієї програми “запроси спортсмена в школу” відбулась низка  заходів серед яких зарядка з олімпійцем #DoLikeOlympians. Розминку для школярів проводили: магістрантка Львівського державного університету фізичної культури ім.І.Боберського Ольга Козак; чемпіонка світу та Європи з боксу, стипендіат НОК України Вікторія Вірт-Гарасимович та учасниця зимових Олімпійських ігор у Ліллехаммері Христина Опьола-Подгрушна.

Окрім спортивної складової відбувся і інтерактивний урок та спілкування зі школярами, де діти змогли більше довідатись про наших гостей-спортсменів, поспілкуватись та розповісти про себе, а також переглянути тематичні відео-сюжети з олімпійськими цінностями.

Школярі були зацікавленими та позитивними у спілкуванні і активними у спортивних естафетах, конкурсах та танцях, за що всі були відзначені памятними подарунками від НОК України.

Подарунки також отримали запрошені гості – діти підготували футболки і тематичні малюнки.

Інші новини

ukУкраїнська