Представник Львівщини серед найкращих фотографів у фотоконкурсі НОК України

27/11/2018

Комісія Національного олімпійського комітету України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» разом з професійним журі у складі відомих спортивних фотографів і олімпійців підвели підсумки XII Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії і визначили найкращі спортивні світлини за підсумками 2018 року.

Автори з усіх регіонів країни надіслали на конкурс майже 400 знімків, серед яких і були обрані найкращі у трьох номінаціях – професіонали, аматори і діти (до 16 років).

Усі світлини на спортивну тематику, що пройняті ідеями олімпійського руху, виявилися дуже майстерними, отож журі було нелегко обрати серед них найкращі.

Після детального обговорення та тривалого голосування переможцями та призерами XII Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії стали:

Категорія «Фотографи-професіонали»:

1. Володимир Якимчук (Павлів, Львівська область)

2. Олександр Осіпов (Харків)

3. Сергій Томко (Запоріжжя)

Фотографи-аматори:

1. Юрій Жук (Рівне)

2. Валентин Кирилов (Чернігів)

3. Сергій Гомон (Вінниця)

Діти (до 16 років):

1. Микита Ігнатов, 11 років (Чернігів)

2. Анастасія Грогуль, 9 років (Птича, Рівненська область)

3. Катерина Волощук, 13 років (Чернівці)

З роботами, які визнані найкращими, можна ознайомитись на офіційному сайті НОК України за посиланням.

Нагородження фотографів-переможців відбудеться у Києві в січні 2019 року. Точну дату нагородження буде повідомлено пізніше. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті.

Дякуємо усім, хто взяв участь у конкурсі! Бажаємо переможцям та призерам натхнення, нових творчих задумів та їхньої успішної реалізації. А тим, хто зупинився за крок до перемоги, – не зупинятися та рухатися далі, щоб отримати визнання вже наступного року.

http://noc-ukr.org/news/17662/

Інші новини

ukУкраїнська