«Галичанка» вдруге обіграла польську «Корону»

03/12/2018

Гандбольна «Галичанка» провела два товариські матчі у Львові з польським клубом «Корона» (Кельце). Обидва поєдинки відбулися у палаці спорту «Галичина» і завершилися перемогою львів’янок – 32:29 та 29:28.

Головний тренер чемпіонок України скористався можливістю опробувати найближчий резерв у двох контрольних іграх проти польського гандбольного клубу «Корона Гандбол» з польського міста Кельце. Українки перемогли в обидвох матчах. Перша гра – 32:29.Особливо запеклим був другий поєдинок проти полячок, які займають у чемпіонаті своєї країни сьоме місце. Гра йшло очко -в-очко. Лише часами господаркам майданчику вдавалося трішки відірватися в рахунку. Оскільки до національної команди України львівська «Галичанка» делегувала аж п’ять (!) своїх кращих спортсменок, тренер дав можливість отримати досвід у грі проти сильного суперника своїм юним вихованкам: часами на майданчику грали виключно 16-18-річні спортсменки…

Кращою бомбардир кою у львів’янок стала Тетяна Поляк (№99), на її рахунку 8 м’ячів. У складі суперниць гравчині з «правильним» прізвищем не виявилося. Уполячок у цій грі п’ятьма голами відзначилися Вікторія Глівінска та Магдалена Сковроньска.

Інші новини

ukУкраїнська