Сергію Бубці – 55!

04/12/2018

Четвертого грудня свій День народження святкує президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка. Сьогодні Сергію Назаровичу виповнилося 55 (!).

Сергій Бубка – видатний український легкоатлет (стрибки з жердиною). Чемпіон Європи та світу, багаторазовий світовий рекордсмен, Олімпійський чемпіон, Заслужений майстер спорту, доктор наук з фізичного виховання і спорту, Герой України. Рекорд на відкритому повітрі, який наш співвітчизник оновив у 1994 році, стрибнувши на 6,14 м, залишається ніким не побитим і донині. Сергій Назарович також занесений до Книги рекордів Гіннеса за найбільшу кількість світових досягнень у легкоатлетичному спорті.

Після завершення спортивної кар’єри Сергій Бубка ввійшов до Міжнародного Олімпійського комітету, де займає ключові посади, а у міжнародній Асоціації легкоатлетичних федерацій є першим віце-президентом. НОК України Сергій Бубка успішно очолює з 2005 року.

Сергію Назаровичу, уся Олімпійська родина Львівщини щиро вітає Вас з ювілеєм. Бажаємо Вам й надалі реалізовувати власні проекти й у них знаходити лише однодумців. Міцного Вам олімпійського здоров’я, щастя та нових життєвих і спортивних перемог. З ювілеєм! Многая літа!

Інші новини

ukУкраїнська