На змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіону

05/12/2018

У Білостоку (Польща) відбулися традиційні міжнародні змагання «Польський відкритий старт «Калібр-2018» зі стрільби з пневматичної зброї, які зібрали досить-таки представницький склад учасників на чолі з олімпійським чемпіоном Ріо-2016 Крістіаном Райтцом.

Знаменитий німець і задавав тон на змаганнях. Крістіан Райтц переміг у стрільбі з пневматичного пістолета, разом зі своєю дружиною Сандрою – у змаганнях змішаних пістолетних команд, а на останок виграв ще й суперфінал, де нагородою був автомобіль.

Суперником Райтца у фіналі індивідуальної стрільби був студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото). Павло поступився олімпійському чемпіону 240,0 на 241,3.

Серед жінок-пістолетниць перемогу здобула випускниця училища Поліна Конарєва (вип. 2017р.). У фінальній дуелі Поліна здолала господарку змагань Клавдію Бресь 241,6:239,4.

У змаганнях змішаних команд Поліна разом з чернігівчанином Юрієм Попружним посіла 4 місце.

Серед гвинтівочних команд перемогу святкував український дует у складі вихованця училища Олег Царькова (вип. 2008р.) та одеситки Анни Ільїної.

Студентка І курсу училища Владислава Коваль показала четвертий результат у стрільбі з пневматичної гвинтівки серед юніорок.

osvitportal.lviv.ua

Інші новини

ukУкраїнська