«Золото» і «бронза» борців-вільників ЛДУФК на турнірі в Білій Церкві

12/12/2018

З 7 по 9 грудня у місті Біла Церква, що на Київщині, відбувся XVI Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед молоді на призи триразового олімпійського чемпіона Олександра Медведя. Учасниками престижного змагання були понад 100 спортсменів із Білорусі, Ізраїлю та України. За почесні нагороди боролися й четверо представників кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – Федір Загура) Львівського державного університету фізичної культури, які повернулися додому не з пустими руками.

Зокрема, в активі борців вільного стилю нашого Університету дві нагороди. Золоту медаль, здобувши перемоги в усіх проведених сутичках, завоював студент четвертого курсу факультету педагогічної освіти Денис Каланджій, якому не було рівних у ваговій категорії до 97 кг. А його однокурсник Назар Василишин став бронзовим призером у змаганнях борців вагової категорії до 79 кг.

Були близькими до подіуму ще двоє представників нашого вишу. Третьокурсник факультету фізичної культури і спорту Олександр Скумін зазнав прикрої поразки у «бронзовому» фіналі, тож зупинився за крок до медалі, посівши у підсумковому протоколі п’яте місце. Аналогічний результат показав на звітних змаганнях й третьокурсник факультету педагогічної освіти Ілля Орлюк.