У Львові відбудеться міжнародний фестиваль з баскетболу «Зимовий Виклик»

12/12/2018

З 15 по 16 грудня у Львові відбудеться міжнародний фестиваль з баскетболу «Зимовий Виклик». Участь у доволі цікавому та різноманітному заході візьмуть юнаки та дівчата 2008 та 2009 року народження та молодші. Захід відбудеться за підтримки Львівської міської та обласної федерацій баскетболу.

«Наш новорічний фестиваль відбудеться уже вдруге, і цього року він вперше стане міжнародним, – каже президент Львівської міської федерації баскетболу Дмитро Крамар. – Минулого року діти брали участь у різноманітних естафетах та конкурсах, а цього року, окрім них, у нас відбудеться повноцінний баскетбольний турнір серед хлопців, чимало спортивних конкурсів та майстер-класів для усіх учасників. У програмі турніру також виступи групи черлідерів «Lviv Angels».

Що цікаво, минулого року на цьому фестивалі навчалися азів баскетболу діти 2007 та 2008 року народження, цього року – 2008 та 2009, а наступного плануємо 2009 та 2010-го. Наш основний меседж – дати любов до баскетболу тим дітям, які у ньому роблять лише свої перші кроки», – додав Дмитро Крамар.

У повноцінних змаганнях хлопців свою майстерність у палаці спорту «Галичина» демонструватимуть команди ОДЮСШ-СБК «Львів», ДЮСШ Самбір, ЧОДЮСШ-STARLIFE (Чернівці) та «Gim Basket» з польського Перемишля, у змаганнях дівчат – ОДЮСШ (Івано-Франківськ), ДЮСШ-1 (Червоноград) ДЮСШ «Соколяни» (Сокаль) та СБК «Львів».

У суботу, 15 грудня, змагання розпочнуться о 10:30, у неділю, 16 грудня, – о 9:00. Урочисте відкриття міжнародного баскетбольного фестивалю у суботу о 18:00. Міжнародний баскетбольний фестиваль «Зимовий Виклик» триватиме у палаці спорту «Галичина» (колишній «Будівельник», вул. Керченська, 8).

Інші новини

ukУкраїнська