У Києві обговорили розвиток олімпійського руху в регіонах

15/12/2018

Сьогодні в українській столиці під головуванням президента НОК Сергія Бубки та за участю керівників усіх регіональних відділень Національного олімпійського комітету України розпочав роботу традиційний Всеукраїнський семінар-нарада.

У своєму вітальному слові Сергій Бубка відзначив: «Для Національного олімпійського комітету діяльність його регіональних відділень була, залишається і буде стратегічним напрямком, адже лише таким чином ми зможемо ефективно виконувати покладені на нас функції і успішно поширювати олімпійські цінності у всій країні».

Головний олімпієць країни додав: «НОК максимально сприяє підтримці відділень, лише за останнє чотириріччя надавши фінансової та матеріальної підтримки осередкам на загальну суму понад 21 млн. грн».

Сергій Бубка також поінформував присутніх, що добігає свого завершення «Програма розвитку олімпійського руху на 2015-2018 роки» – фундаментальний документ, який окреслював напрямки розвитку олімпійського руху в Україні. Наразі з урахуванням громадського обговорення, висловлених ідей і пропозицій від суб’єктів олімпійського руху розроблений проект нової Програми на наступне чотириріччя, яка врахувала досвід реалізації попередньої, включатиме інноваційні моменти, нові проекти та ініціативи. Прийняття цієї програми заплановано на засіданні Генеральної асамблеї НОК.

В рамках семінару-наради детально обговорять взаємодію Національного олімпійського комітету України з регіональними відділеннями у поточному році, плани та перспективи роботи на наступний рік.

Під час заходу представники олімпійських осередків прослухають презентацію компанії PEAK, розглянуть основні аспекти оновлення рейтингу відділень НОК та співпрацю відділень з органами місцевого самоврядування й прозвітують про свою діяльність у 2018 році.

Відзначимо, що Всеукраїнський семінар-нарада є традиційним щорічним заходом НОК України, який систематично проводиться з 2006 року з метою удосконалення взаємодії центрального офісу з регіональними відділеннями, а також підвищення ефективності реалізації регіональних програм.

Під час семінар-наради президент НОК України Сергій Бубка також відзначив та нагородив окремі відділення НОК України. Всі відділення без винятку отримали новий гаджет для покращення своєї роботи. Виконавчий директор відділення Христина Опьола  отримала Подяку від Міністерства молоді та спорту за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту України та сумліну працю.

НОК

 

Інші новини

ukУкраїнська