НОК збільшує кількість олімпійських стипендій для підготовки провідних спортсменів до Токіо-2020

21/12/2018

Сьогодні за участю президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки під головуванням Ігоря Гоцула в Олімпійському домі відбулося засідання Комісії по роботі зі спортивними федераціями.

«Підтримка спортсменів через національні федерації видів спорту залишається одним із головних напрямків у діяльності Олімпійського комітету. Приємно відзначити, що в цьому чотириріччі НОК спрямував через різні програми на підтримку федерацій з олімпійських видів спорту близько 99 мільйонів гривень, що на 39 мільйонів гривень більше, ніж в 2010-2014 роках», – сказав під час заходу Сергій Бубка.

Головним питанням на порядку денному для членів Комісії став розгляд списку на надання олімпійських стипендій спортсменам-кандидатам на участь у Іграх ХХХІІ Олімпіади 2020 року в Токіо.

«Завдяки авторитету українського НОК й ефективній взаємодії з провідними міжнародними організаціями нами досягнута домовленість з Олімпійською солідарністю Міжнародного Олімпійського Комітету щодо збільшення кількості щомісячних стипендій для провідних атлетів України у підготовці до Токіо-2020. Замість 12-ти стипендій, які передбачаються для кожного Олімпійського комітету, НОК України виділено стипендій для 30 спортсменів», – наголосив Сергій Бубка.

Відзначимо, ця програма розрахована на півтора роки – з січня 2019-го до початку Ігор в Токіо. Загальний бюджет складе близько 6 мільйонів гривень.

Список кандидатів створено відповідно до пропозицій національних федерацій щодо елітних груп спортсменів та розроблених критеріїв Олімпійського комітету та МОК, які базуються на останніх результатах атлетів на чемпіонатах світу та Європи останніх двох сезонів й потенціалу для досягнення високих показників у Токіо-2020.

Усі напрацьовані пропозиції Комісії будуть розглянуті на найближчому засіданні Виконавчого комітету НОК України.

http://noc-ukr.org/news/17735/

Інші новини

ukУкраїнська