Триває акредитація представників ЗМІ на Європейські ігри-2019

08/01/2019

Національний олімпійський комітет України нагадує, що з 1 грудня 2018 року триває прийом заявок від представників засобів масової інформації для висвітлення II Європейських ігор, що відбудуться з 21 по 30 червня 2019 року у Мінську (Республіка Білорусь).

Зазначимо, що процес акредитації на цей спортивний форум не передбачає виділення квот для країн, тобто обмежень у кількості представників ЗМІ від однієї країни не буде.

Подати свою заявку можуть пишучі журналісти, фотокореспонденти, а також телевізійній групи, що не є офіційними мовниками.

Заявки приймаються онлайн. Перший крок акредитації – реєстрація у загальній системі Мінська-2019 за посиланням https://accreditation-public.gms-minsk2019.by/press/registration Окрім доступу до акредитації ця система дає можливість у подальшому отримати доступ до системи бронювання медіа-готелів і замовлення додаткових сервісів для роботи під час Ігор.

Другий крок реєстрації – уже безпосередня подача акредитаційної заявки, що після реєстрації буде доступна за посиланням https://accreditation-public.gms-minsk2019.by/press/r?fbclid=IwAR2YWQxkqmCbZswdYmGUMvz6o2a9r_aLUXx_g3Hny-whACZ8PL5fBaeF4yI

Акредитація триватиме до 28 лютого. В разі виникнення додаткових питань щодо реєстрації та акредитації можливо звертатись до управління з питань комунікації та ЗМІ Європейських ігор за електронною адресою press@minsk2019.by.

http://noc-ukr.org/news/17781/ 

Інші новини

ukУкраїнська