Майбутніх олімпійців виховують у першій в Україні Академії боксу імені Андрія Котельника

14/01/2019

Заступник голови відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба закарбувала на світлинах тренувальні будні Академії боксу Андрія Котельника, а саме, як спортсмени відділення боксу Львівського училища фізичної культури (ЛУФК) готуються до чемпіонатів області та України.

Хто ж не знає Андрія Котельника! Це відомий львівський боксер, срібний призер XXVІІ Олімпійських ігор, екс-чемпіон світу серед професіоналів, до речі, вихованець ЛУФК. Нагадаємо, що 28 серпня 2018 року відбулося підписання договору про співпрацю між благодійним фондом Андрія Котельника та Львівським училищем фізичної культури. Згідно з договором на базі відділення боксу ЛУФК створено Академію боксу Андрія Котельника, урочисте відкриття якої відбулося 22 вересня 2018 року.

Навчання, проживання і харчування вихованців академії здійнюється в училищі, а тренування – у спеціалізованому залі боксу школи А.Котельника на ринку «Південний». Зал облаштований відповідно до усіх необхідних стандартів, крім того, є також міні-музей спортивних досягнень Андрія Котельника та його вихованців.

«Цей боксерський зал – найкращий не лише серед тих, що є у Львові, але й в Західній Україні, а, можливо, і в Україні. Принаймні, з тих залів в Україні та за кордоном, де мені доводилось тренуватись, він найкращий», – наголосив Андрій Котельник під час відкриття школи.

В Академії боксу імені Андрія Котельника ставлять максимальні завдання – виховання майбутніх олімпійців і чемпіонів Європи та світу!

Фото –  на сторінці відділення у facebook

Прес-служба ВНОК, з використанням матеріалів http://www.pivdennij.comта http://ufk.lviv.ua

Інші новини

ukУкраїнська