Львівські стрільці зібрали солідний врожай нагород всеукраїнського ґатунку

16/01/2019

11-16 січня 2019 року відбувся зимовий чемпіонат України у приміщенні зі стрільби кульової . Змагання проходили у Львові (стрільба з пістолета, в приміщенні тиру “Динамо” ) та Києві (стрільба з гвинтівки).

Львівські снайпери мають вагомі здобутки.

Ольга Болонна стала чемпіонкою України у стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-3), Юлія Коростильова виборола у цій вправі бронзову нагороду.

Тетяна Галкіна посіла особисте третє місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-6).

У чоловіків чемпіоном України став Роман Бондарук, Павло Коростильов – бронзовий призер (стрільба з швидкісного малокаліберного пістолета, вправа МП-8).

Це щодо особистих першостей, і маємо ще чимало медалей, здобутих у командних стрільбах.

«Золото» чемпіонату у вправі МП-8 виборола перша команда Львова, сформована з Коростильова Павла, Петріва Олександра та Пастернака Володимира. У другої львівської команди – «срібло»: Роман Бондарук , Журба Сергій, Банах Сергій.

У стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-3) на «срібло» настріляла львівська команда у складі Олександра Петріва, Володимира Пастернака та Павла Коростильова. У жінок у тій же вправі одразу дві львівські команди на п’єдесталі: 2 місце – Болонна Ольга, Коростильова Юлія, Бондарук Анастасія, 3 місце – Шевченко Альона, Бурак Христина, Колодяжна Анастасія.

У стрільбі з малокаліберної гвинтівки (вправа МГ-6) друге місце посіла команда, представлена Галкіною Тетяною, Чулик Юлею та Царенко Вікторією. І ця ж команда виборола “бронзу” у вправі МГ-9.

І, як ми вже повідомляли раніше, Юлія та Павло Коростильови здобули срібні медалі у вправі MIX-пістолет (змішані пари), Ольга Болонна та Олександр Петрів – бронзові призери.

У завершальний день змагань, 16 січня, як і очікувалося, львівські спортсмени здобули ще кілька нагород.

У стрільбі з малокаліберного пістолета у вправі МП-5 чемпіонкою стала Юлія Коростильова, бронзова нагорода в активі Анастасії Бондарук. І ці ж пістолетниці, Юлія Коростильова та Анастасія Бондарук, разом з Ольгою Болонною перемогли у командній стрільбі МП-5. Бронзова нагорода у другої команди львів’янок у складі Яни Чучмарьової, Возняк Марії-Соломії та Юлії Лібенко.

Вітаємо чемпіонів та призерів чемпіонату України – 2019.

Джерело: http://www.noc.lviv.ua

Інші новини

ukУкраїнська