Олена Старікова принесла першу медаль у скарбничку української збірної на 5-му етапі Кубка світу з велотреку (Нова Зеландія, Кембридж).
19 січня Олена стала віце-чемпіонкою в індивідуальному спринті. А напередодні разом з Любов’ю Басовою посіла 9 місце у командному спринті.
Додамо, що велосипедистка родом з Харкова, однак тепер представляє Львівську область та Збройні сили України. Нещодавно Олену Старікову було названо найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками грудня 2018 року. Саме у грудні Олена виборола золоту медаль на ІІІ етапі Кубка світу у гіті (гонці зі стартом з місця на 500 метрів), а також здобула «бронзу» у спринті. Час, показаний Оленою у гіті, став новим рекордом України серед жінок.