На бігбордах міста – найкраща спортсменка січня Львівщини та України Олена Старікова

07/02/2019

Вже традиційно щомісяця відділення НОК України у Львівській області для львів’ян та гостей міста розміщує бігборди із зображенням “Найкращий спортсмен Львівщини”. Цього місяця на бігбордах нашого міста – велогонниця Олена Старікова –  найкраща спортсменка Львівщини та України за підсумками січня 2019 року. Додамо, що Олена була визнана найкращою спортсменкою Львівщини й у грудні 2018 року.

Відзнаку кращої спортсменки грудня 2018 року Олена отримала за здобуття золотої та бронзової медалей на етапі Кубка світу з велотреку (3-й етап, Німеччина), де також встановила рекорд України серед жінок.

А в січні Олена відзначилася успішними виступами на двох завершальних етапах Кубка світу, де виборола 2 місце в спринті (5-й етап, Нова Зеландія) та 2 місце в командному спринті (6-й етап, Гонконг). Відтак у загальному заліку за підсумками усіх етапів стала переможницею Кубка світу на треку сезону 2018 /19 (спринт). А в парі з Любов’ю Басовою посіла ще й друге підсумкове місце в командному спринті. Отож, більшістю голосів членів виконкому НОК у Львівській області саме Олену та її тренера Євгена Болібруха було номіновано січневими лауреатами.

І експертна комісія Національного олімпійського комітету України визнала здобуття Оленою Старіковою Кубка світу найвагомішим спортивним досягненням січня в олімпійських номерах програми. Тож Олена Старікова стала також найкращою спортсменкою січня в Україні.

Нагадаємо, що Старікова Олена Вікторівна народилася 22 квітня 1996 року у місті Харків. Майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту (трек), член національної збірної команди України з велосипедного спорту (трек), вихованка Харківського вищого училища фізичної культури №1, випускниця Харківської Академії фізичної культури. Сьогодні представляє Львівську область, Збройні сили України та є спортсменкою Львівської школи вищої спортивної майстерності.

Інші новини

ukУкраїнська