Представниця Львівщини Юлія Городна посіла 8 та 12 місця на Європейському олімпійському фестивалі

16/02/2019

У столиці Боснії і Герцеговини  Сараєво  15 лютого  завершився зимовий Європейський юнацький Олімпійський фестиваль 2019. Єдина представниця Львівщини біатлоністка Юлія Городна виступала у двох видах програми – у спринтерській гонці та змішаній естафеті.

У спринтерській гонці Юлія фінішувала восьмою, показавши найкращий результат серед всіх  українських біатлоністок, які брали участь у ЄЮОФ-2019. Інші спортсменки – Аліна Велигорська, Анна Квачан та Тетяна Продан посіли 34, 44 та 69 місця відповідно. Це досягнення дозволило Юлії потрапити до складу команди на змішану естафету.  В естафеті, крім Юлії Городної, Україну представляли Аліна Велигорська, Максим Заровний та Степан Кінаш (бронзовий призер індивідуальної гонки ЄЮОФ-2019). Впевнену перемогу в гонці святкувала команда Норвегії, срібло дісталося збірній Франції,  бронза –  Фінляндії, а Україна фінішувала на 12-му місці.

Нагадаємо, що Юлія Городна (2001 р.н.) є вихованкою ДЮСШ “Янтар” (місто Новояворівськ). Біатлоном займається з 2010 року. Перший тренер – Олександра Глинська. Сьогодні тренується у Андрія Іващишина. З 2017 року є у складі ЦОП (центр олімпійської підготовки) зимових видів спорту у Новояворівську. Входить до складу резерву збірної команди України з біатлону. Чемпіонка України-2019 у своїй віковій категорії.

Інші новини

ukУкраїнська