126 українських спортсменів вже здобули ліцензії на II Європейські ігри-2019

01/03/2019

У червні в Мінську відбудуться ІІ Європейські ігри, де буде розіграно 199 комплектів медалей. Понад 4000 атлетів з 50 країн змагатимуться у 15 видах спорту (23 дисциплінах).

Наразі тривають кваліфікаційні змагання, а з ними й  боротьба за право виступу на престижному форумі Старого Світу.

На сьогодні українці здобули вже 126 путівок на ці престижні змагання. Тож, у Мінську вже гарантовано будуть представлені наші спортсмени в таких видах спорту: баскетбол 3×3, бокс, веслування на байдарках і каное, велосипедний спорт шосе, художня гімнастика, легка атлетика, пляжний футбол, самбо, стрільба з лука, стендова стрільба, кульова стрільба,  стрибки на батуті та спортивна акробатика.

Нагадаємо, Європейські ігри започатковано в 2015 році. Змагання проводяться раз на 4 роки, за рік до проведення Олімпійських ігор.

Першою господаркою Ігор стала азербайджанська столиця – Баку, а цьогоріч спортивне свято відбудеться у білоруському Мінську, з 21 до 30 червня. Крім медалей Європейських ігор, спортсмени також розіграють олімпійські ліцензії на Токіо-2020.

Детальніше з кількістю здобутих українськими атлетами ліцензій у кожному з видів спорту ви можете ознайомитися за посиланням: http://noc-ukr.org/olympic/european-games/minsk-2019/licenzii/ 

http://noc-ukr.org/news/18019/

Інші новини

ukУкраїнська