Вітаємо Голову відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського з уродинами!

01/03/2019

Олімпійська родина Львівщини вітає Голову відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського з днем народження!

Символічно, що напередодні уродинника вшанували як переможця на урочистому нагородженні «Люди спорту» (за підсумками 2018 року). Юрія Турянського визнали кращим у номінації «Спортивно-іміджевий проект» за проект “Найкращий спортсмен місяця”.  Дійсно, саме Юрій Турянський вивів організацію та проведення церемонії нагородження «Найкращий спортсмен місяця» на Львівщині на якісно новий щабель. Також пан Юрій зі своєю командою розробив та провів перший Форум ігрових видів спорту. Це вперше на Львівщині зібрали разом та відзначили усі найкращі команди! Отож, Юрій Турянський започаткував добру традицію у спортивному житті нашого краю. З початку року очолив Комісію НОК України «Спорт для всіх» на 2019-2022 роки. І це ще далеко не повний перелік гідних справ Юрія Турянського у спортивній галузі.

Багатогранна діяльність Юрія Турянського без перебільшення вражає.  Свого часу пан Юрій був т.в.о. голови Львівської обласної державної адміністрації, а сьогодні є позаштатним радником голови ЛОДА. Також Юрій Турянський – визнаний експерт в галузі палива і енергетики, науковець-економіст, радник міністра енергетики та вугільної промисловості, Заслужений економіст України, доктор економічних наук. А ще підприємець, юрист, інженер – механік. Член економічного дискусійного клубу. Доцент кафедри податків та оподаткування Національного університету Державної податкової служби України, м. Ірпінь Київська область. Автор понад 100 наукових праць, іноземних статей, монографій у сфері дослідження податкових та банківських економічних систем. Працював заступником директора, головним науковим співробітником Науково-дослідного центру проблем оподаткування та фінансового права Науково-дослідного інституту фіскальної політики Університету державної фіскальної служби України. Працював провідним науковим співробітником відділу регіональної фінансової політики Державної установи «Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України». Головний науковий співробітник Центру досліджень економічної політики Інституту експертно-аналітичних та наукових досліджень НАДУ при Президентові України. Засновник і голова благодійного фонду «Фундація Юрія Турянського «Почни з себе». Член Дорадчої Ради у Фундації Духовного Відродження» ЛА УГКЦ. Кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня.

Юрію Івановичу, прийміть найщиріші вітання з нагоди Ваших уродин! Доля вже нагородила Вас різнобічними талантами, гострим розумом, лідерськими якостями і вмінням бути мудрим керівником. Бажаємо, щоб ці подарунки впевнено вели Вас до ще більших життєвих та професійних досягнень. Завжди знаходьтеся у світлі добрих новин, чудових людей, приголомшливих ідей та неймовірних успіхів. І найголовніше –  будьте здоровим і щасливим, і щоб ви не робили, від усього отримуйте задоволення. Радості і душевної рівноваги!

Інші новини

ukУкраїнська