У Львові відбудеться міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті Ігоря Первачука

05/03/2019
9-10 березня 2019 р. в легкоатлетичному манежі «Велотрек СКА» (вул. Клепарівська, 39 а) відбудеться сьомий традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу , чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігора Первачука.
У змаганнях візьмуть участь молодші юнаки 2004-2006 р.н. та юніори 1999-2002 р.н. з усієї України та ближнього зарубіжжя (Польща, Словаччина, Молдова, Білорусія, Італія, Вірменія та ін.)
“Метою проведення  турніру є популяризація та подальший розвиток вільної боротьби, відбір здібних молодих спортсменів для участі у чемпіонаті України, а також вшанування пам’яті видатного львівського борця Ігоря Первачука”,– зазначив організатор змагань, віце-президент Львівської обласної асоціації спортивної боротьби України Віктор Первачук.
Організатори турніру: Львівська обласна асоціація спортивної боротьби України та громадська організація “Еволюція суспільства”.
За підтримки: Управління молоді та спорту ЛМР, Управління фізичної культури та спорту ЛОДА та відділення НОК України у Львівській області.
Титульний спонсор: ТМ «Лімо» .
Початок змагань в 9.00, вхід для усіх бажаючих вільний.

Інші новини

ukУкраїнська