14 березня відбудеться нагородження найкращих спортсменів та тренерів Львівщини за підсумками окремих місяців

12/03/2019

У четвер, 14 березня, у відпочинковому комплексі Park. Art of Rest (вул. Вітовського, 43а) відбудеться урочиста церемонія нагородження найкращих спортсменів та тренерів Львівщини за підсумками виступів у січні та лютому 2019 року. Початок об 11:00.

Нагадаємо, що найкращою спортсменкою січня на Львівщині була визнана Олена Старікова, яка посіла перше місце у загальному заліку Кубка світу на треку сезону 2018 /19 (спринт). Того ж місяця Олену Старікову НОК України назвав найкращою спортсменкою країни. А нещодавно Олена потішила черговим неймовірним успіхом – здобула срібну медаль чемпіонату світу у гіті на 500 м. Для української збірної це перша з 2008 року медаль чемпіонату світу з велотреку.

За підсумками лютого на Львівщині одразу двоє лауреатів – каратистка Катерина Крива та двійка санкарів Стахів Ігор/Лисецький Андрій.

Майстер спорту міжнародного класу з карате Катерина Крива у лютому здобула срібну медаль на другому етапі “Premier League. Karate 1”, куміте, вагова категорія 50 кг. Саме на “Premier League. Karate 1” спортсмени заробляють очки й ліцензії для участі в Олімпійських Іграх-2020 та Європейських іграх-2019.

Майстри спорту України Ігор Стахів, Андрій Лисецький у звітному місяці посіли третє місце в загальному заліку національного Кубка світу сезону 2018/2019 серед чоловіків у з’їздах на двомісних санях (за підсумками дев’яти етапів).

На урочистій церемонії нагородження, крім спортсменів, буде відзначено й їх тренерів – Євгена Болібруха (тренера Олени Старікової), Ігоря Богдана (тренера Катерини Кривої) та Тараса Гарцулу і Івана Баїка (тренерів Стахіва Ігоря та Лисецького Андрія).

Інші новини

ukУкраїнська