В Червоноградській центральній бібліотеці для дітей відбулась презентація акції “Олімпійська книга”

14/03/2019

Вже котрий рік поспіль Національний Олімпійський комітету України надає можливість школярам пізнати спорт через книгу.  В рамках Всеукраїнської акції “Олімпійська книга” відбулась презентація таких тематичних видань в Червоноградській дитячій бібліотеці.

На захід пришли разом зі своїми вчителями близько 50 школярів, учнів 7-8 класів з найближчих шкіл міста . Для них було представлено нові видання олімпійської літератури, а родзинкою заходу було знайомство та спілкування з почесними гостями, а саме: Вікторією Гірт-Гарасимович – майстром спорту України міжнародного класу з боксу, чемпіонкою світу та Європи серед юніорів, стипендіатом НОК України та Тетяною Кіт – майстром спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, срібною призеркою чемпіонату Європи і бронзовою призеркою чемпіонату світу серед жінок.

Виконавчий директор відділення Христина Опьола намагаючись розкути та заохотити дітей до спілкування розпочала презентацію зі знайомства зі школярами. Як виявилось не всі займаються спортом. Тож така зустріч можливо надихне юне покоління до занять фізичною культурою та активного дозвілля вцілому.

Винагородою ж для бібліотеки залишається поповнення її книжкового фонду новою тематичною літературою, за що працівники обіцяли віддячити організовуючи презентації та спеціальні зустрічі для школярів.

 

Інші новини

ukУкраїнська