Голова Відділення Юрій Турянський взяв участь у засіданні комісії НОК України «Преса та комунікації»

21/03/2019

Вчора, 20 березня 2019 року, Голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський взяв участь у засіданні комісії НОК України «Преса та комунікації». Засідання відбулося у Києві за участі Президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки.

На засіданні розглянули Положення про Комісію та затвердили річний план роботи. Також обговорили питання висвітлення українськими журналістами ІІ Європейських ігор 2019 року у Мінську та розподілу квот для акредитації журналістів на Олімпійські ігри-2020 у Токіо. Поміркували й над проведенням XlX Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та Xlll Всеукраїнського конкурсу на кращу спортивну фотографію.

Склад комісії: голова Олег Волков (член виконкому НОК), заступник голови Леонід Веселков (спортивний журналіст), члени – Юрій Турянський (голова відділення НОК у Львівській обл., голова Комісії «Спорт для всіх» НОК України, член НОК України), Микола Бочек (фотокореспондент), Михайло Волобуєв (член НОК України, президент Асоціації спортивних журналістів України), Олександр Дювбаков (виконавчий директор відділення НОК України в Дніпропетровській області), Євген Карельський (спортивний журналіст), Олена Кузнецова (заступник директора творчого об’єднання Спорт НСТУ), Олександр Монзолевський (спортивний журналіст), Галина Нечаєва (головний редактор журналу “Олімпійська арена”), Юлія Прокопчук (член НОК, член Комісії атлетів НОК України), Сорока Михайло (спортивний журналіст, голова Київської організації Національної спілки журналістів України), Кирило Стадніченко (спортивний журналіст), Світлана Шевельова (спортивний журналіст).

Основними завданнями комісії є: сприяння висвітлення у ЗМІ інформації щодо олімпійського руху України та світу; інформування через ЗМІ громадськості України та світу про діяльність НОК України по розповсюдженню ідей олімпізму; сприяння підготовці та розповсюдженню матеріалів про підготовку та участь атлетів України в Олімпійських іграх, сприяння проведенню різноманітних заходів (круглих столів, семінарів тощо), спрямованих на підвищення кваліфікації спортивних журналістів; організація та проведення конкурсів і вікторин на олімпійську тематику тощо.

Джерело: http://www.noc.lviv.ua/

Інші новини

ukУкраїнська