Каратисти львівського «Юніону» – переможці «Відкритого Кубка Львова»

20/03/2019
У місті Лева завершився відкритий Кубок з карате! Цього разу до Львова завітали кращі каратисти з 72-ох європейських клубів, аби визначити переможців та призерів міжнародного масштабного турніру у двох розділах – ката та куміте. Змагання, які увійшли до програми «Відкриті Кубки Львова», зібрали близько тисячі учасників і стали одними з найкращих в Україні. «Lviv Open Cup-2019» став другим з шести етапів Прем’єр-ліги Української федерації карате. Львів’яни та гості міста змогли наочно побачити поєдинки кращих спортсменів Європи, в тому числі і титулованих львів’ян, членів національних збірних України.
«Картинка у Львові відповідала усім вимогам солідного міжнародного турніру, – каже Сергій Левчук, президент української федерації карате. – Ми побачили велику кількість камер, екран, на якому дублювалися усі поєдинки, велику кількість спонсорських банерів, а також багато країн-учасниць змагань. Завдяки таким турнірам українське карате розвивається неймовірними темпами і на це є чимало об’єктивних показників. Повірте, тисячу учасників турніру – це своєрідний рекорд, оскільки минулого року на цьому турнірі було близько семисот учасників. Це говорить про сплеск уваги до карате. І не малою підставою до цього є включення карате на Олімпійські Ігри у Токіо-2020. Приємно, що цього року турнір у Львові став одним з шести етапів Прем’єр-ліги Української федерації карате. Дуже радий, що у Львові є клуби, які задають тренд та рівень турнірів. Спортивний клуб «Самурай» зробив величезний організаційний обєм роботи і підняв планку на дуже високий рівень».
За підсумками змагань перше загальнокомандне місце вибороли каратисти львівського клубу «Юніон». У їхньому активі 12 золотих, 5 срібних і 16 бронзових медалей. На другій позиції – київський клуб «Сен-Бін» – 7 золотих, 11 срібних та 19 бронзових медалей відповідно. Чільну трійку завдяки традиційно вдалим виступам дітей замкнув одеський клуб «Легіон» – 6 золотих, 9 срібних та 3 бронзових медалей.
«Єдине, чим допоміг в організації турніру – залучення іноземців, – каже Антон Нікулін, заслужений тренер України з карате, начальник управління молоді та спорту ЛМР. – Іноземні клуби – це наші друзі, до яких ми також приїжджаємо на змагання. Однією з головних вимог «Відкритих Кубків Львова» з різних видів спорту є якраз залучення іноземних учасників, тому до цього турніру ми з радістю долучили наших колег з різних країн Європи. Організація турніру, сам спортивний рівень, вважаю, є захмарно високим, однак однієї з головних проблем не тільки Львова, а й України є якраз спортивні споруди. Особисто я впевнений, що з появою у Львові сучасної спортивної споруди це питання відпаде само собою. Ми б дуже хотіли мати у Львові спортивний комплекс, який би допоміг нам би організувати змагання світового та європейського гатунку. Якщо усе задумане вдасться втілити в життя на додаток до фінансування спортивних програм, яке має наше місто, жодне місто в Україні нас не наздожене та відстане назавжди».
«Особисто в мене є відчуття задоволення, що цей турнір ми провели на хорошому рівні, – каже Назар Вітер, президент СК «Самурай» та організатор «Відкритого Кубка Львова» з карате. – Приємно, що ми витримали таймінг турніру і усе відбулося за графіком. Нам вдалося виконати ті завдання, які перед нами ставила українська федерація карате та Львівська міська рада, у співпраці з якою ми маємо змогу робити якісний та цікавий продукт. За підсумками ще минулорічного турніру про нас знають у Європі. Іноземцям дійсно до вподоби європейський рівень організації змагань. У перший день турніру особисто був свідком того як ірландці висловлювали своє захоплення у тому, що турнір відбувається на шести татамі одночасно».
Усі переможці та призери турніру, а це як і діти від 8 років, так і дорослі спортсмени, були нагороджені цінними подарунками. Окремими кубками від спонсорів змагань були нагороджені клуби «Юніон», «Сен-Бін» та «Легіон», які за кількістю медалей увійшли до трійки кращих.
Що цікаво, напередодні масштабного міжнародного турніру у Львові, президент УФК Сергій Левчук представив та привітав нового президента Львівської обласної федерації карате Костянтина Мандюка, який і взяв безпосередню участь в урочистій церемонії нагородження, відкриття та закриття престижних змагань, які у місті Лева наробили чимало позитивного галасу.
На фото: Титулований львів’янин Станіслав Горуна (на фото справа) став переможцем категорії куміте до 75 кг

Інші новини

ukУкраїнська