Стоп допінг! Спортсменам та тренерам Львівщини розповіли про антидопінговий контроль

29/03/2019

28 березня у Львові відбулися семінари за темою: «Антидопінговий контроль у спорті». Семінари проводив провідний спеціаліст Національного антидопінгового центру України Роман Константиновський у двох закладах, де плекають сьогодення й майбутнє львівського спорту – КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної культури» та у Львівському державному університеті фізичної культури.

На семінарах проінформували про діяльність Національного антидопінгового центру України та Заборонений список 2019. Також зосередили увагу на найактуальніших темах для спортсменів: що таке допінг, як міжнародні та національні організації борються з використанням допінгу; шкода для здоров’я від вживання заборонених речовин; про посилення в Україні боротьби із допінгом. Відповіли на важливі і найрозповсюдженіші питання, у тому числі про дії спортсмена при хворобі. Учасники семінарів дізналися найважливіші новини, що стосуються спорту та антидопінгових правил.

Ці заходи відбулися за підтримки голови Відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського, який підкреслив, що “безпека діяльності спортсменів Львівщини важлива для нас”. І саме інформування та освіта шляхом роз’яснення спортсменам, тренерам та іншим учасникам спортивного руху поняття «допінг» та всіх аспектів дотримання антидопінгових правил сприятиме запобіганню порушень.

Участь у прес-конференції також взяли: директор КНЗ Львівської обласної ради «Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер», Заслужений лікар України Степан Середа, директор КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної культури» Степан Родак, голова регіонального відділення Олімпійської Академії України Оксана Вацеба, заступник виконавчого директора відділення НОК України у Львівській обл. з питань співпраці із суб’єктами олімпійського руху та ЗМІ Наталія Васьо, а також провідні тренери та спортсмени Львівщини.

Інші новини

ukУкраїнська