Призер Олімпійських ігор навчатиме львівських школярів стрільбі з лука

03/04/2019

Захід відбудеться у межах одного з проектів НОК України #OlympicLab у напрямку “здоровий спосіб життя – спорт”

 Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області розпочинає заходи, присвячені святкуванню Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру. Саме свято випадає на суботу, 6 квітня, але заходи, яких  заплановано чимало, стартують вже з 4 квітня.

У четвер, 4 квітня, відбудеться один з проектів Національного олімпійського комітету України –  #OlympicLab у напрямку “здоровий спосіб життя – спорт”. #OlympicLab – це проект, який дає можливість учнівській молоді більше дізнатися про олімпійський рух та Олімпійські ігри, познайомитися із зірковими атлетами та тренерами, довідатись секрети активного та здорового способу життя від відомих спортсменів.

Цього разу львівському відділенню НОК допомагатиме залучати молодь до спорту і здорового способу життя титулований львівський лучник, Заслужений майстер спорту України,  бронзовий призер Олімпійських ігор зі стрільби з лука –  Дмитро Грачов. Участь у заході візьмуть школярі СЗШ №50 ім.Макаренка м.Львова, Ліцею №45 та інші. Початок о 13 год. на спорткомплексі «Динамо», вул. Янева 10. Учні матимуть можливість ознайомитись зі спортивною базою, видами спорту, які там культивуються і детальніше заглибитись саме у стрільбу з лука, взяти участь у майстер-класі, познайомитись з відомими спортсменами, отримати їх автографи, а також олімпійські сувеніри.

 

Інші новини

ukУкраїнська