У Львові молоді розповіли про ази здорового харчування у межах проекту #OlympicLab

06/04/2019

5 квітня напередодні Міжнародного дня спорту відділення НОК України у Львівській області провело один з проектів НОК України #OlympicLab у напрямку “здоровий спосіб життя – здорове харчування” у Львівському вищому професійному училищі харчових технологій.

Учасники заходу поринули у світ спорту через призму здорового харчування, яке має багато переваг і є дуже важливим для кожної людини. Саме тому Національний олімпійський комітет України одним із напрямків проекту  #OlympicLab обрав «здоровий спосіб життя – здорове харчування».

Потрібно навчати молодь  харчуватися правильно, адже далеко не у кожного на це є час і вміння. Отож, відділення НОК України у Львівській області спільно з професіоналами та підлітками обговорили правила здорового харчування. Допомагали у цьому відомі люди спорту, які про здорове харчування знають не з чуток – учасниця олімпійських ігор, виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області, МС з гірськолижного спорту Христина Опьола; майстер спорту міжнародного класу з боксу, чемпіонка світу та Європи серед юніорів, стипендіат НОК України  Вікторія Вірт, голова Львівської обласної федерації веслування, президент Асоціації ветеранів Львівщини Володимир Милян, майстер спорту з веслування на каное, керівник фізичного виховання Львівського вищого професійного училища харчових технологій Роман Дяків та інші.

Згодом від розмов перейшли до справи. Марія Колотило, майстер виробничого навчання училища, поділилася рецептами вітамінних напоїв – смузі, показавши спосіб їх приготування. Смузі – це не просто десерт, який можна приготувати у домашніх умовах. Цей напій сприяє покращенню загального стану організму, підвищує імунітет, насичує великою кількістю вітамінів та мікроелементів, нормалізує рівень холестерину та захищає від серцево-судинних захворювань. Готувати чудо-напої допомагала пані Марії зіркова гостя –  Вікторія Вірт, а дегустували корисні смаколики усі охочі.

Враженнями від заходу поділився голова Львівської обласної федерації веслування, член виконкому відділення НОК України у Львівській області Володимир Милян: «Про харчування знаю чимало, але сьогодні для себе відкрив багато нового. Обов’язково завтрашній ранок почну зі смузі, а також рекомендуватиму його нашим веслувальникам».

Павло Васіков, викладач фізичного виховання Львівського вищого професійного училища харчових технологій, зауважив, що попри неспортивну спеціалізацію їх закладу, вони дбають про  здоров’я молоді, тому спорт тут – на чільному місці, а цей захід став важливою складовою у вихованні підлітків.

http://www.noc.lviv.ua

P.S. Рецепти вітамінних смузі – шукайте незабаром на нашому сайті!

 

Інші новини

ukУкраїнська