Львів’янка Софія Прийма – віце-чемпіонка світу з крос-триатлону

02/05/2019

Вчора, 1 травня,  20-річна львів’янка Софія Прийма стала віце-чемпіонкою світу-2019 з крос-триатлону серед молоді до 23 років. Чемпіонат світу ITU Multisport World Championship 2019  розпочався 27 квітня й триватиме  до  4 травня у м. Понтеведра, Іспанія.
Торік Софія відзначилась здобуттям золотої медалі чемпіонату світу серед молоді до 23 років з акватлону (плавання+біг), а цьогоріч завоювала срібло у крос-триатлоні. Крос-триатлон поєднує плавання, їзду на гірських велосипедах у лісі і горах та біг (також в лісі з підйомами по камінню).
Як прокоментувала новоспечена віце-чемпіонка світу, ця медаль для неї на вагу золота:
«Було дуже багато серйозних суперниць, оскільки це чемпіонат світу. Та й самі змагання виявились справжнім випробуванням. Вода у водоймі – холодна, близько 14 градусів, ми пливли у спеціальних гідрокостюмах. Непростою була й велодистанція  на 30-ти км – 860 метрів набору висоти. Ще й багато технічних моментів, інколи доводилось злазити з велосипеда, брати його в руки і так перебігати перешкоду, оскільки певні ділянки проїхати було практично неможливо. Бігова дистанція включала декілька гір, і бігти по камінню було дуже складно. Тому я задоволена своїм виступом, старалась показати все, на що спроможна».
Софія Прийма – спортсменка відома, на її рахунку – медалі молодіжних чемпіонатів світу та Європи, юніорський Кубок Європи та звання найкращої спортсменки Львівщини ( у липні 2018 року).