7 травня відбудеться нагородження найкращих спортсменів та тренерів Львівщини за підсумками окремих місяців

06/05/2019

У вівторок, 7 травня, у відпочинковому комплексі Park. Art of Rest (вул. Вітовського, 43а) відбудеться урочиста церемонія нагородження найкращих спортсменів та тренерів Львівщини за підсумками виступів у березні та квітні 2019 року. Початок об 11:00.

Нагадаємо, що найкращими спортсменками квітня на Львівщині стали одразу дві борчині – чемпіонки Європи-2019 Оксана Лівач та Алла Черкасова. Відповідно, тренери борчинь також отримали звання найкращих – це Андрій ПістунОлексій Мельник (наставники Черкасової Алли) та Андрій Стадник (тренер Оксани Лівач).

Цікаво, що Оксана Лівач стала також й найкращою спортсменкою квітня в Україні за рішенням експертної комісії НОК України.

На урочистій церемонії  відзначать  ще одного чемпіона Європи-2019 пістолетника Павла Коростильова, якого визнали найкращим спортсменом Львівщини за підсумками березня. А  найкращим тренером  березня став Заслужений тренер України  Сергій Коростильов, який змалку тренує Павла.

Ще один львівський пістолетник отримає спеціальну відзнаку. Це Олександр Петрів, який нещодавно  на етапі Кубка світу завоював ліцензію на Олімпійські ігри-2020.

Інші новини

ukУкраїнська