Львівське училище фізичної культури відзначило День училища

08/05/2019

6 травня у День святого Юрія-Переможця Львівське училище фізичної культури відзначило День училища. До цьогорічного Дня Училища вихованці закладу як завжди підійшли з вагомими здобутками. За підсумками 2018 року 236 спортсменів училища стали переможцями та призерами офіційних всеукраїнських змагань, здобувши загалом 828 нагород, в тому числі 340 золотих. На офіційній міжнародній арені упродовж минулого року змагалося 70 представників училища, які вибороли 55 медалей різного ґатунку.
Привітав ЛУФК зі святом голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський:
«Вже третій рік поспіль наше Львівське училище фізичної культури визнано найкращим в Україні серед 17-ти подібних навчальних закладів. Так тримати! І вперед – до нових перемог!»

Родзинкою свята був творчий звіт спортивних відділень: відділення боксу, гандболу, кульової стрільби, вільної боротьби, веслування, легкої атлетики, стрільби з лука, фехтування та сучасного п’ятиборства, санного спорту, велоспорту, додаткового контингенту.
Також нагородили найкращих спортсменів ЛУФК за результатами 2018 року:
– студента ІІІ курсу, Заслуженого майстра спорту України з кульової стрільби, чемпіона світу та Європи серед чоловіків, володаря ліцензії на участь в Олімпіаді-2020 Павла Коростильова;
– студентку І курсу, майстра спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, срібну призерку ІІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор, чемпіонку Європи серед юніорок та кадеток, п’яту лауреатку чемпіонату світу серед кадеток Оксану Чудик;
– ученицю 11 класу, майстра спорту України зі стрільби з лука, 9-ту лауреатку ІІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор, чемпіонку Європи та бронзову призерку чемпіонату світу серед юніорів у командній першості, бронзову медалістку XVII Всесвітньої літньої гімназіади Жанну Наумову.
Чудове свято чудового закладу, який є флагманом сучасного фізкультурно-спортивного руху не тільки Львівщини, а й України в цілому.

 

Інші новини

ukУкраїнська