Відзначили найкращих спортсменів Львівщини

08/05/2019

Відомі спортсмени, зіркові гості, ексклюзивні нагороди – саме так на Львівщині вшановують найкращих у спорті

7 травня відділення НОК України у Львівській області у великому дружньому колі олімпійської родини за участі представників влади, депутатського корпусу, духівників провело церемонію нагородження найкращого спортсмена та тренера Львівщини за підсумками березня 2019 року.

Найкращим спортсменом став Павло Коростильов. Це звання Павло отримав завдяки успішним виступам на чемпіонаті Європи-2019 з кульової стрільби, де у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет) посів 1 особисте місце та 2 командне. Павло вже увосьме отримує відзнаку «Найкращий спортсмен Львівщини за підсумками окремих місяців», а за результатами 2018 року його було визнано найкращим спортсменом року на Львівщині. Нагадаємо, що Павло став першим (!) з усіх українських спортсменів, хто здобув перепустку на літні Олімпійські ігри в Токіо-2020.

Вручили Павлові спеціальну відзнаку та ексклюзивну поштову марку з його зображенням. Відзнаки та подарунки для Павла та його тренера і батька – Заслуженого тренера України Сергія Коростильова (найкращого тренера Львівщини за підсумками березня), крім відділення НОК Львівщини та партнерів – ТЦ “СКРИНЯ”Наливки зі ЛьвоваКонцерн Хлібпром, приготували й почесні гості. Народна депутатка України Оксана Юринець подарувала пам’ятну скриньку з національним орнаментом і символікою Верховної Ради.  Голова профільної депутатської комісії Львівської обласної ради Петро Жукровський від депутатського корпусу та голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина вручив чемпіону цінну відзнаку Львівської обласної ради – «Мідну гривневу відзнаку». Особисто привітав Павла й видатний львів’янин – олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Богдан Макуц. Можливо, рукостискання з олімпійським чемпіоном стане для Павла хорошим знаком, адже саме на цього спортсмена Україна  покладає великі надії  у Токіо-2020.

На урочистій церемонії відзначили й Заслуженого тренера України з дзюдо Ярослава Стельмаха. Указом Президента України за значний особистий внесок у державне будівництво, культурно-освітній розвиток української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю Ярославу Миколайовичу надали почесне звання “Заслужений працівник фізичної культури і спорту України”. Вітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

На запрошення голови  Юрія Турянського у межах заходу також відбулася презентація і відзначення першого міжнародного трьохетапного гірськолижного кубка “Karpatia OPEN” та команди «Бориславська Сніжинка» , яка виборола перше загальнокомандне місце у згаданих змаганнях.

 

Інші новини

ukУкраїнська