Комісія «Спорт для всіх» окреслила шляхи популяризації спорту серед населення

17/05/2019

15 травня в Олімпійському домі було проведено засідання Комісії НОК України «Спорт для всіх» на чолі з Юрієм Турянським, де обговорили нагальні питання та напрямки подальшої роботи.

Нагадаємо, що голову відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського було призначено головою Комісії «Спорт для всіх» на 2019-2022 роки.

Участь у засіданні взяв президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка.

«Сьогодні проблема залучення суспільства до занять спортом є глобальною. Люди замало уваги приділяють фізичній активності, і наша місія – залучати до неї якомога більше людей, змусити молодь відкласти гаджети, замість комп’ютерів обрати спортивні майданчики. Адже здорова молодь – майбутнє сильної нації», – зауважив очільник НОК.

Присутні обмінялися думками щодо напрямків роботи на найближчий час. Зокрема, запланували сприяти ефективнішому впровадженню рухової активності через навчальні заклади, проведення серед федерацій конкурсу цікавих проектів, які шляхом креативних підходів допоможуть залучати молодь до спорту, співпрацю з об’єднаними територіальними громадами, асоціаціями міст та областей, налагодження ще більш тісної взаємодії регіональних відділень НОК та обласних центрів “Спорт для всіх”, роботу з волонтерами, проведення заходів за участю ветеранів тощо.

http://noc-ukr.org

Інші новини

ukУкраїнська