Один з кращих ВНЗ спортивного профілю отримав олімпійську літературу від НОК України

22/05/2019

Бібліотеці Львівського державного університету фізичної культури  імені Івана Боберського передали комплект літератури олімпійської тематики  від Національного олімпійського комітету України.

Щороку НОК України скеровує чималу частку фінансів та наукових зусиль на підготовку нового покоління олімпійської літератури, реалізовуючи безпрецедентні за своїми масштабами проекти «Олімпійський куточок», Олімпійська книга» тощо.  Для прикладу, усі школи України отримали комплекти поліграфічної тематичної продукції для шкільних бібліотек, актових залів, музеїв, галерей – серії олімпійських плакатів, набори навчальної літератури, щоденників, енциклопедій тощо.  Не залишились поза увагою НОКу і вищі навчальні заклади. Так, голова відділення НОК України у Львівській області та голова комісії “Спорт для всіх” НОК України Юрій Турянський, перебуваючи в одному з кращих вищих навчальних закладів спортивного профілю, передав для університетської бібліотеки комплекти енциклопедичних видань.

Керівництво ВУЗу висловило подяку НОК України.

Ірина Свістельник, директор бібліотеки ЛДУФК: “Щиро вдячні НОК України за подаровану літературу. Тішимось, що отримали нові надходження

Інші новини

ukУкраїнська