НОК проводить Всеукраїнський конкурс телевізійних програм та фільмів

30/05/2019

Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством молоді та спорту України у поточному році  проводить XV Всеукраїнський конкурс телевізійних спортивних програм «Світ спорту». Конкурс, який з кожним роком розширює свою географію та набуває все більшої популярності, організовано з ініціативи екс-голови Луганського обласного відділення НОК Миколи Кравченка.

Конкурс проводиться з метою активізації пропаганди здорового способу життя, фізичної культури, спорту, ідей олімпізму обласними та міськими телерадіокомпаніями, телестудіями, розповсюдження досвіду підготовки кращих спортивних програм, підтримки студентських та аматорських студій, окремих авторів тощо.

На конкурс можуть бути представлені різноманітні за жанром та формою спортивні  фільми та програми хронометражем до 10 хвилин, як спеціально підготовлені (за замовленням обласних відділень НОК України чи інших організацій спортивної спрямованості), так і ті, що вийшли в ефір упродовж 2018 року та до 1 жовтня 2019 року, а також роботи аматорських студій та окремих авторів.

Роботи, що надійдуть на конкурс, будуть розглядатися у наступних номінаціях:

– за краще розкриття ідей олімпізму;

– за краще розкриття теми «Особистість у спорті»;

– за краще розкриття проблем у сфері фізичної культури і спорту

– за краще висвітлення спортивного життя регіону;

– за творчий пошук – «Спорт для всіх».

Журі також визначатиме кращу авторську, режисерську та операторську роботи.

Запрошуємо до участі. Роботи можна подавати до відділення НОК України у Львівській області (до 15 вересня).

Положення конкурсу та детальна інформація за тел. +38067 671 0577

ukУкраїнська