Львівські лучники – чемпіони XIV Універсіади України зі стрільби з лука

03/06/2019

У Львові завершились змагання XIV Універсіади України зі стрільби з лука, участь у яких взяли 143 студенти, що представляли команди 8 областей. У загальнокомандному підсумку із результатом 1192 очка Львівська область здобула перше місце, значно випередивши свої конкурентів, – Сумську та Харківську області, які посіли друге і третє місце з результатом 805 та 770 очок відповідно.

Очки у скарбничку студентської збірної області принесли 26 студентів, що навчаються та тренуються у Львівському державному університеті фізичної культури імені І.Боберського, Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького та Національному університеті “Львівська політехніка”. Загалом львів’яни завоювали 12 нагород різного гатунку. Найрезультативнішим у стрільбі з блочного лука серед чоловіків став інтерн ЛНМУ імені Данила Галицького Святослав Дуліба, а у змішаних парах – студенти ЛДУФК імені І.Боберського Борис Букатевич, Олександра Кукурудзяк, Олег Півень, Ірина Шмульська, які разом вибороли 5 золотих нагород.

За підсумками змагань також визначено склад національної студентської збірної, що представлятиме Україну на XXX Всесвітній літній Універсіаді в італійському Неаполі, до складу якої увійшли львів’янка Олександра Кукурудзяк та львів’янин Олег Півень.

Учасники Універсіади змагались у категорії класичний та блочний лук на стрілецькому полі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи “Електрон”. Вправи виконувались на дистанції 50 та 70 метрів відповідно.

Переможців і призерів змагань нагородили начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, начальник управління молоді та спорту Львівської міської ради Антон Нікулін, голова Федерації стрільби із лука Львівської області Олександр Калініченко, виконавчий директор Львівського обласного спортивного товариства студентів “Гарт” Наталя Слимак та головний суддя змагань Надія Кокот.

Напевно, як самі спортсмени, так і їх тренери, завжди хочуть перемагати. Але для цього важливо не лише уміння влучно стріляти, але й уміння опанувати стрес, здолати втому і адаптуватись до умов місця проведення. Минула універсіада відбувалась у Харкові і там наша команда була другою. Цьогоріч, у рідних стінах нам вдалось перевершити усіх своїх суперників. Сподіваюсь, що не гірший результат наших представників чекатиме і на Всесвітній універсіаді у італійському Неаполі,” – прокоментував проведення змагань начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.

Зазначимо, що захід на Львівщині організували Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівське обласне відділення, Федерація стрільби із лука Львівської області у співпраці із управлінням фізичної культури і спортом Львівської облдержадміністрації.

 

Фото – Богдан Гук

Інші новини

ukУкраїнська