Очільник НОК Львівщини Юрій Турянський разом з Сергієм Бубкою взяв участь у забігу

03/06/2019

Очільник НОК Львівщини Юрій Турянський разом з Сергієм Бубкою взяв участь у забігу під час святкування Олімпійського дня на Житомирщині

Як ми вже повідомляли, минулого тижня голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський та відповідальний секретар-заступник голови Оксана Вацеба перебували на Житомирщині з робочим візитом. 30-31 травня тут проходила семінар-нарада з регіональними відділеннями Національного олімпійського комітету України. Учасники семінару корисне поєднали з приємним, зокрема, разом з президентом НОК України Сергієм Бубкою долучилися до святкування у Житомирі Олімпійського дня-2019.

Олімпійський день житомиряни розпочали з показових виступів вихованців спортивних шкіл, серед них баскетболісти, боксери, каратисти, гімнасти, черлідерки. Відтак провели спортивний забіг. Цікаво, що до учасників забігу приєднався і президент НОК України, який, як відомо, є олімпійським чемпіоном та світовим рекордсменом з легкої атлетики, і очільник НОК Львівщини Юрій Турянський, який свого часу займався плаванням, дзюдо та боксом, і Оксана Вацеба, у минулому – баскетболістка. Отак, керманичі спорту власним прикладом показали – в здоровому тілі – здоровий дух.
День спорту у Житомирі присвятили 112-ти річчю Міжнародного олімпійського комітету, який був заснований 23 червня. Як наголосив Сергій Бубка, «такі заходи відбуваються по всій країні і ми хочемо, щоб наші діти були здорові. Для цього дійсно потрібно займатися спортом, фізичною активністю, виховувати дітей з олімпійськими цінностями».
Того ж дня відбулися ще одні дружні змагання – з волейболу між учасниками семінару.
Отож, олімпійський день на Житомирщині вдався.

Додамо, що Львів святкуватиме Олімпійський день 23 червня!

Інші новини

ukУкраїнська