У Львові збирають кошти для участі дітей-сиріт у чемпіонаті світу з футболу

11/06/2019

Цієї п’ятниці, 14 червня 2019 року, відбудеться благодійний захід, на якому збиратимуть кошти  для участі футбольної команди “КОПА” у світовому турнірі “Hope for Mundial” у Варшаві.

До складу ФК “Копа” входять діти-сироти, діти, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, з малозабезпечених та багатодітних сімей. Торік юні футболісти посіли перше місце у світовому чемпіонаті. Цього року світовий турнір “Hope for Mundial” відбудеться 13-14 липня у Варшаві. ФК “КОПА” мріє захистити титул чемпіона та може стати  єдиним представником  України на першості. “Зберімось всі разом – заради шляхетної дитячої мрії“, – закликають організатори турніру.

Організатор благодійного заходу “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ.

Локація: Ресторан «Молодо Зелено», вул.Джерельна, 20.

Початок: о 19:00.

Хедлайнер: Lvivdanceclub та Гурт “МЕРІ”

Ведучий: Андрій Ферцак.

В програмі заходу презентація  футбольної команди “КОПА”, представлення форми, в якій хлопці поїдуть на турнір від партнерів,  фуршет, виступ Lvivdanceclub та хедлайнера гурту МЕРІ.

Сума, яку необхідно зібрати, становиться близько 3 000 Євро. Усі зібрані кошти буде спрямовано на перевезення дітей і супровід на турнір, проживання, сувеніри, відвідини місцевих музеїв. Під час поїздки хлопці не лише братимуть участь у змаганнях, а знайомитимуться  із традиціями і культурою даної країни.

Генеральний автомобільний партнер: Aria Group – група автомобільних компаній;

Партнери: Кредобанк, Марусяк і Партнери, Валько

Інформаційний партнер : BOOM plus tv

Гостинний партнер: MolodoZeleno

Захід відбуватиметься за підтримки фундації Юрія Турянського «Почни з себе» та відділення НОК України у Львівській області.

Координатор заходу: Наталія Гарайда Тел. 0676741736

Фото: Віктор Москалюк

Інші новини

ukУкраїнська