Завтра у Львові відбудеться щорічний турнір пам’яті Заслуженого тренера України Олега Сазонова

14/06/2019

Завтра, 15 червня, у Львові відбудеться один з найкращих турнірів з вільної боротьби, присвячений світлій пам’яті Заслуженого тренера України Олега Сазонова.

Борці змагатимуться у двох вікових категоріях: серед кадетів до 17 років (хлопці та дівчата) та серед молодших кадетів до 13 років (хлопці та дівчата). Очікується біля 200 учасників з різних куточків України. Змагання будуть проходити на 5-ти килимах – вперше у Львові, а може і в Україні!
Урочисте відкриття 15.06. о 13 год. (велотрек СКА по вул. Клепарівська, 39а).

Довідково:
Олег Павлович був тренером від Бога. Підготував понад 150 майстрів спорту, 7 майстрів спорту Міжнародного класу та Заслуженого майстра спорту. Серед його вихованців також 5 заслужених тренерів України.

Заслужений тренер України з вільної боротьби . Суддя міжнародної категорії. Понад 10 років очолював кадетську збірну України з жіночої боротьби. Під його керівництвом українська команда чотири рази ставала кращою у Європі. Неодноразово був визнаний кращим тренером України з жіночої боротьби.
Працював в галузі фізичної культури та спорту впродовж 53 років, а з 1977р. і до останніх днів працював у Львівському училищі фізичної культури (http://ufk.lviv.ua)

Інші новини

ukУкраїнська