Олімпійський день завітає до Трускавця

25/06/2019

26-27 червня у Трускавці відсвяткують Олімпійський день. Захід відбудеться в межах 4-го Форуму місцевого розвитку.

Програма спортивного свята буде вельми насиченою та цікавою і охопить два дні. 26-го червня олімпійську руханку проведе відома львівська грація Віра Передерій – майстер спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики, фіналістка Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні. Відтак відбудеться символічний забіг. Надалі під час олімпійського уроку учасникам буде представлено олімпійські види спорту: гірські лижі, баскетбол, волейбол та тхеквандо. В олімпійському уроці братимуть участь депутати місцевих рад Львівщини, спортсмени із спортивних секцій Трускавця та Борислава, а також інші поціновувачі спорту.

27-го червня «Олімпійський день» продовжиться для учасників 4-го Форуму місцевого розвитку. У спортивному комплексі «Спортовець» учасників заходу познайомлять з іще одним олімпійським видом спорту – плаванням. Охочі зможуть спробувати свої сили в запливах на час разом із досвідченими спортсменами.

Олімпійський день у Трускавці відбудеться за участі олімпійців Львівщини – гімнастки Віри Передерій, санкаря Антона Дукача та гірськолижника Дмитра Мицака. Усі ці спортсмени були учасниками Олімпійських ігор і зможуть цікаво та змістовно розповісти про спорт і влаштувати учасникам заходу цікаве та пізнавальне свято.

Захід відбувається за підтримки Відділення НОК України у Львівській області.

Інші новини

ukУкраїнська