Юлія Хавалджи – срібна призерка Європейських ігор-2019

29/06/2019

29-річна львівська борчиня Юлія Хавалджи впевнено дійшла до фіналу Європейських ігор, які у ці дні тривають у Мінську, перемігши у півфінальній сутичці досвідчену російську спортсменку, чемпіонку Європи Стальвіру Оршуш.

27 червня у фіналі Юлія зустрілася з титулованою шведською спортсменкою Софі Маттссон – бронзовою призеркою Олімпійських ігор і при рівному рахунку 6:6 перемогла, оскільки останньою провела результативну дію. Здавалось, золота медаль Європейських ігор – у кишені. Проте після подання протесту шведською делегацією в Юлі зняли два бали, і чемпіонкою Європейських ігор  оголосили Маттсон. Юлія Хавалджи стала віце-чемпіонкою Євроігор-2019 у ваговій категорії до 53 кг. Попри засмучення Юлія налаштована по-бойовому:

«Важко описати цей фінал… Образливо! Якби суддя одразу дав правильну оцінку, все могло б скластися інакше, а так я вже думала, що виграла.
Робимо аналіз, працюємо над помилками і вперед – за новими нагородами. Срібло було вчора, сьогодні – новий день!»