У Львові відбулися змагання серед спортивних журналістів

03/07/2019

З нагоди Міжнародного дня спортивного журналіста Відділення НОК України у Львівській області сьогодні, 3 липня, влаштувало справжнє свято для представників ЗМІ. На кортах “Команчеро” спортивні акули пера і камери мали змогу протестувати й свою фізичну форму. Грали у бадмінтон. До того ж, за всіма правилами, з якими учасників познайомили Оксана Гречанюк (член олімпійської ради Львівщини, доцент кафедри олімпійської освіти та кафедри спортивних і рекреаційних ігор ЛДУФК, майстер спорту України та тренер з бадмінтону), Крістіна Джангобекова (призер турнірів Європейської серії, член збірної команди України), Олександр Чакалов (майстер спорту України, переможець і призер всеукраїнських і міжнародних турнірів) та інші бадмінтоністи.

Змагання відбувалися у трьох категоріях: одиночній серед жінок і чоловіків та змішаній парній (чол+жін). Хорошу спортивну форму демонстрували львівські журналісти, отож, боротьба на кортах розгорнулася не на жарт. Вступили з представниками ЗМІ у завзяті спортивні двобої й голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський та виконавчий директор відділення, учасниця зимових Олімпійських ігор з гірськолижного спорту Христина Опьола-Подгрушна.  Цьогоріч найсильнішими виявились наступні учасники:

Одиночна категорія

Жінки:
1 місце – Ольга Захарко (2-га Галицька бригада Національної гвардії України)

2 місце – Софія Голубець (ТРК «Перший Західний»)

3 місце – Софія Козаренко (НТА)

Чоловіки:

1 місце – Олег Павлишин («Спортивка»)

2 місце – Василь Танкевич («Газета по-українськи»)

3 місце – Богдан Павлечко (ТРК «Перший Західний»)

Змішана парна категорія:

1 місце – Богдан Павлечко, Софія Голубець (ТРК «Перший Західний»)

2 місце – Ярема Мединський, Алла Васьковська (Панорама production)

3 місце – Олег Павлишин, Юлія Василина («Спортивка» + Galnet)

Свої сили на кортах також пробували Володимир Якимчук, Наталія Васьо (відділення НОК України у Львівській обл.), Роман Цюняк («Спортивка»), Ніна Сукач, Юрій Кісь (ТРК «Перший Західний»), Богдан Пастернак («Гал-інфо»), Аліна Новікова (прес-офіцер 2-ої Галицької бригади Національної гвардії України).

Змагання вийшли просто-таки чудовими, усі учасники підзарядились позитивними емоціями і стали ще ближчими до світу спорту. Наприклад, на собі відчули, як нелегко доводиться спортсменам. Це підмітила Ніна Сукач – журналістка ТРК «Перший Західний»: «Ніжки болять, але це було класно. Дякую усім.  Збоку – за кадром – це виглядає легше».

А представник «Газети по-українськи» Василь Танкевич підсумував: «Сьогодні було свято! Дякую організаторам і всім учасникам за гру! І чекаю нових заходів і змагань, організованих відділенням НОК у Львівській області. Останні – великі молодці!»

Відділення НОК України у Львівській області та представники ЗМІ також висловлюють велику подяку бадмінтонним кортам “Команчеро” за можливість проведення змагань у чудових умовах”.

Підготувала Наталія Васьо
Фото Володимира Якимчука

Інші новини

ukУкраїнська