Цієї суботи нагородять кращих спортсменів Львівщини за участі легендарних боксерів Володимира і Віталія Кличків

04/07/2019

Мегаподія на Львівщині. Цієї суботи, 6 липня, відділення НОК України у Львівській області проведе нагородження найкращих спортсменів Львівщини за підсумками окремих місяців за участі легендарних боксерів Володимира і Віталія Кличків. Початок о 12:00 у актовій залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (вул.Костюшка, 11).

Найкращими спортсменами Львівщини за підсумками червня стали борчиня Юлія Ткач та каратист Станіслав Горуна, які перемогли на ІІ Європейських іграх. Юлія Ткач принесла першу медаль найвищого ґатунку у скарбничку Львівщини, а Станіслав Горуна своїм золотом поставив переможну крапку у виступах української збірної.

Також відзначать найкращих спортсменок квітня – борчинь, чемпіонок Європи-2019 Оксану Лівач та Аллу Черкасову, які нещодавно на ІІ Європейських іграх  посіли друге та третє місце відповідно.

Вітатимуть львівських звитяжців спорту боксери зі світовим ім’ям – олімпійський чемпіон Володимир Кличко та чемпіон світу серед професіоналів, віце-президент Національного Олімпійського комітету України, міський голова Києва Віталій Кличко.

Інші новини

ukУкраїнська