4 путівки на чемпіонат світу та 11 медалей здобули борці Львівщини на першості України

16/07/2019

Минулого тижня в Івано-Франківську проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків  та чемпіонат України серед жінок до 23 років, – інформує Lviv Wrestling Association

Представники львівської школи боротьби відзначились не лише здобуттям медалей усіх ґатунків, але й завоюванням перепусток на чемпіонат світу.

Чемпіоном України серед чоловіків став Олексій Доманицький у ваговій категорії до 86 кг. Разом із золотою медаллю Олексій як переможець здобув  путівку на чемпіонат світу, який відбудеться  в Нур-Султані, Казахстан 14-22 вересня. Зауважимо, що чемпіонат світу буде ліцензійним – на ньому, крім медалей, розіграють путівки на Олімпійські ігри-2020.

Бронзову нагороду  у змаганнях чоловіків виборов Євген Дубовий (вагова категорія до 74 кг).

Серед жінок до 23 років одразу троє львів’янок стали чемпіонками України і, відповідно, отримали ліцензії на світову першість. Це  Христина-Зоряна Демко ( в/к 55 кг), Ангеліна Лисак (в/к 59 кг) та Анастасія Шустова (в/к 76 кг). Чемпіонат світу U23 пройде в Будапешті (Угорщина) з 28 жовтня по 3 листопада 2019 року.

Срібні медалі чемпіонату України U23  здобули Марія Винник (53 кг), Вероніка Рябоволова (57 кг) та Оксана Чудик (68 кг).

Бронза у Катерини Чаленко (50 кг), Соломії Винник (55 кг) та Анни Губко (57 кг).

Загалом у змаганнях взяли участь понад 300 борців та борчинь  з різних областей України.