Цієї суботи футбольний тур делегації США «Hа крилах дружніх змагань – 2019» завітає до Львова

19/07/2019

За сприяння НОК України та Асоціації футболу України й за підтримки Міністерства молоді та спорту України, упродовж 14-25 липня 2019 року триває міжнародний футбольний тур «Hа крилах дружніх змагань – 2019» за участю гравців віком до 16 років – членів українських громадських організацій та Спілки Української Молоді (CУM) з різних Штатів США.
Упродовж цього туру відбуваються футбольні матчі на стадіонах Києва, Київської, Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей. Такі змагання, що другий раз поспіль проводяться в Україні є надзвичайно важливими для подальшої розбудови відносин України із закордонним українством. Основна мета цього туру – познайомити молодих американців українського походження з українською культурною спадщиною та здобутками українських спортсменів й налагодити засобами футболу нові дружні стосунки зі своїми ровесниками з України.
Дружній футбольний матч за участю юних спортсменів української діаспори США (під орудою керівника делегації США, представника СУМ США Михайла Томашевського) та юних футболістів Львова відбудеться й у Львові, зокрема 20 липня ц.р. на стадіоні «Арена Львів».
Під час візиту до Львова відбудеться також передача особистої спортивної форми та аксесуарів олімпійців Львівщини різних років для формування української олімпійської експозиції в Українському Музеї спорту США, наразі зголосилися Юлія Ткач (вільна боротьба) та Юлія Коростильова (кульова стрільба).
Отож запрошуємо усіх шанувальників українського футболу на «Арену Львів», початок гри об 11 годині. 

Інші новини

ukУкраїнська