Триває підбір волонтерів на Юнацькі Олімпійські ігри в Лозанні-2020

22/07/2019

Менше 200 днів лишається до старту ІІІ зимових Юнацьких олімпійських ігор. Організаційний комітет Ігор, які відбудуться з 9 до 22 січня 2020 року в швейцарській Лозанні, збирає 3000 волонтерів для роботи на змаганнях.

Вперше у Швейцарії (після Олімпійських ігор у Сент-Моріці в 1948 році) 3000 людей різного віку отримають можливість стати олімпійськими волонтерами, а разом з тим – частиною історії на одній з найвизначніших спортивних подій року у світі.

Волонтери завжди були обличчям Олімпійських ігор, формуючи імідж змагань. Перебування в епіцентрі дійства поряд зі спортсменами дозволяє їм розділяти моменти емоцій від тріумфів та поразок разом із атлетами.

Наступного січня волонтери мають змогу допомогти в проведенні зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Лозанні-2020, куди прибудуть 1880 спортсменів з понад 70 країн, а також їхні сім’ї, тренери та члени антуражу.

Від 23 червня 2019 року на реєстраційній платформі за посиланням https://www.lausanne2020.sport/en/Volunteers/ кожен охочий може обрати одне або декілька з восьми місць проведення змагань Ігор, сім з яких розташовані в Швейцарії й одне – у сусідній Франції.

Олімпійські селища в Лозанні та Сент-Моріці, культурні та спортивні розважальні центри в центрі міст-господарів і звісно, Медаль-Плаза в самому серці кварталу Флон – все це буде відкритим для волонтерів.

Учасниками волонтерської програми можуть стати громадяни з різних країн – від 18 років. Підготовчі освітні курси будуть проведені цьогоріч восени.

«Волонтерство в Лозанні-2020 – можливість, яка може випасти лише один раз у житті, – стати частиною великої багатолітньої історії Олімпійських ігор. Це шанс сказати: «Я був там!» Це також можливість отримати надзвичайно багатий досвід різних поколінь, зустріти зірок міжнародного спорту, які прибудуть підтримати найкращих молодих спортсменів у світі. Бути волонтером – це долучитися до нової олімпійської події, лабораторії нових ідей для майбутніх Ігор. Тому всіх, хто хоче отримати такий унікальний досвід – молодих людей, батьків, бабусь і дідусів – запрошую приєднатися до нас на нашій онлайн-платформі вже зараз!», – звертається Ян Логан, генеральний директор Лозанни-2020.

http://noc-ukr.org/ 

Інші новини

ukУкраїнська