Рівно за рік стартують Ігри ХХХІІ Олімпіади в Токіо!

24/07/2019

Лише один рік лишився в очікуванні головної події чотириріччя у світі спорту – Ігор ХХХІІ Олімпіади. Наступного літа, з 24 липня до 9 серпня атлети з п’яти континентів планети розіграють нагороди у 33 видах спорту.

Здобути медаль найпрестижніших змагань світу матимуть шанс і представники нових видів спорту у програмі Ігор – карате, серфінгу, бейсболу, скелелазіння та скейтбордингу. «Новатором» Токіо-2020 стане і в окремих дисциплінах: жіночому академічному веслуванні – змагання серед розпашних безрульних четвірок; в баскетболі – дисципліна 3х3; у велоспорті на треку – змагання в «медісоні», у велоспорті-BMX – BMX-фристайл; в дзюдо – командні змагання; в легкій атлетиці – змішана естафета 4х400; в настільному тенісі, стрільбі з лука, стрільбі кульовій – змагання змішаних пар; у триатлоні – змішана естафета; в плаванні – дистанції 800 метрів у чоловіків і 1500 метрів у жінок, змішана комбінована естафета 4х100; у фехтуванні – змагання в командній рапірі у жінок і командній шаблі у чоловіків.

Наразі триває кваліфікаційний відбір у видах спорту, в рамках якого спортсмени виборюють право участь в олімпійських змаганнях. На цей час 32 українські спортсмени здобули олімпійські перепустки в кульовій стрільбі, артистичному плаванні, кінному спорті, легкій атлетиці, плаванні, стрільбі з лука та стрибках у воду. Утім, ліцензійний відбір лише набирає обертів й триватиме протягом 2019-2020 років, а завершиться в червні наступного року.

Ігри в столиці Японії вже встигли здобути славу найбільш інноваційних за всю історію їх проведення, що підтверджують і самі організатори. Вражає, що медалі змагань виготовлені з сировини перероблених старих смартфонів. А головну «родзинку» організатори представили напередодні – це чотири технологічні роботи «майбутнього», кожен з яких виконуватиме свою важливу місію. Вони вітатимуть спортсменів і глядачів на Іграх, надаватимуть підтримку на місцях, стежитимуть за порядком і дозволять відчути себе присутніми всім, хто не має змоги побачити змагання на власні очі. Роботами-маскотами Токіо-2020 стали Мірайтова і Сомейті, імена яким обирали школярі шляхом голосування.

Зазначимо, Токіо вже вдруге стає господарем Ігор Олімпіади. Вперше японська столиця приймала головний мультиспортивний форум світу в 1964 році.

http://noc-ukr.org/news/18800/

Інші новини

ukУкраїнська