Делегація українців США «Hа крилах дружніх змагань – 2019» завітала до Львова

24/07/2019

За сприяння НОК України та Асоціації футболу України й за підтримки Міністерства молоді та спорту України, упродовж 14-25 липня 2019 року триває міжнародний футбольний тур «Hа крилах дружніх змагань – 2019» за участю гравців віком до 16 років – членів українських громадських організацій та Спілки Української Молоді (CУM) з різних Штатів США.

Надзвичайно дружнім видався футбольний матч за участю юних спортсменів української діаспори США під орудою керівника делегації, представника СУМ США Михайла Томашевського та тренерів команди Михайла Максиміва й Тараса Яворського та трішки молодших футболістів ФК «Карпати»у місті Львові.

На красені-стадіоні«Арена Львів» учасників міжнародного українського матчу вітали член НОК України, голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський;Народна депутатка України Оксана Юринець;президент Українського конгресового комітету Америки, що об’єднує близько 20-ти українських діаспорних організацій та має понад 70 осередків по всій Америці, Почесний консул України в Клівленді АндрійФутей;голова регіонального відділення Олімпійської Академії України, член комісії НОК України «Закордонне українство» Оксана Вацеба, уславлений український футболіст, львів’янин Степан Юрчишин, голова федерації футболу Івано-Франківщини Тарас Клим, директор «Арени-Львів» Юрій Майборода, члени Олімпійської ради Львівщини, місцевої федерації футболу, ветерани львівських «Карпат», батьки та рідні гравців обидвох команд. Саме з рук чисельних гостей українського футбольного свята у Львові учасники гри отримали різноманітні подарунки та сувеніри.

Незважаючи на рахунок гри 1:4, де молодші за віком та ігровим досвідом господарі поступилися, атмосфера зустрічі була надзвичайною! Адже перемогла ідея дружби, єднання і взаєморозуміння, перемогла Україна та її діти, успіхам яким тішилися й гордилися усі присутні, незважаючи у кого який паспорт чи місце проживання. Такі зустрічі, за словами усіх учасників матчу, їхніх тренерів, арбітрів, уболівальників та журналістів – незабутні! А перед тим ще був день знайомства зі Львовом та його історичною й архітектурною спадщиною.

Загалом упродовж цього туру відбуваютьсярізноманітні зустрічі, екскурсії, благодійні акції, футбольні матчі на стадіонах Києва, Київської, Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей. Такі змагання, що другий раз поспіль проводяться в Україні є надзвичайно важливими для подальшої розбудови відносин України із закордонним українством, а футбол – чи не найкращий середник для цього. Основна мета цьогорічного туру – познайомити молодих американців українського походження, більшість яких вперше прибула на батьківську землю, з українською культурною спадщиною та здобутками українських спортсменів й налагодити засобами футболу нові дружні стосунки зі своїми ровесниками з України.

https://www.facebook.com/100007362047530/videos/2330275400561172/

https://www.facebook.com/100007362047530/videos/2330235787231800/

https://www.facebook.com/100007362047530/videos/2330635087191870/

Інші новини

ukУкраїнська